Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Program celkové regenerace vlasů Pro Fiber

Všechny hlavní problémy vlasů jako jsou roztřepené konečky, vymývání barvy, ztráta lesku a hebkosti na dotek souvisí s jedinou příčinou: poškození a zcitlivění vlasů. V současnosti však existují převážně specifická řešení zabývající se důsledkem, nikoliv příčinou problému. A dokonce většina produktů vlasové péče se z vlasového vlákna vytrácí po prvním umytí doma a pocit z vlasů je opět jako předtím.

PRO|FIBER

PRO|FIBER je první regenerační ošetřující program dlouhotrvající vlasové péče, jenž je iniciovaný v salonech a který je možné reaktivovat doma s dlouhotrvajícím efektem. PRO|FIBER je výsledkem jedinečného závazku výzkumu L´Oréal: vytvořit vlasovou péči s dlouhotrvajícími účinky, péči která splní jeden z největších požadavků žen - mít krásné a zdravé vlasy.

PRO|FIBER PROGRAM

Celý program regenerace vlasů PRO|FIBER začíná službou v salonu. Služba PRO|FIBER je doporučená na míru po vykonání kompletní diagnostiky vlasů, na základě které může naše kadeřnice správně určit stupeň poškození a doporučit adekvátní péči (stupeň 1, 2 nebo 3). Ihned po ošetření vypadají konečky, jakoby byly čerstvě ostřihané. Vlasové vlákna jsou jako nová, jakoby nikdy nebyla poškozená. A to od kořínků až po konečky. Reaktivace látek pokračuje používáním produktů pro domácí péči. Ta zachová výsledek služby až po dobu 4 umytí. Po každém 4. umytí se aplikuje aktivátor. Ten prodlouží výsledek celé péče až po dobu 6-ti týdnů.

Řada domácí péče

Kompletní řada produktů na domáci péče PRO|FIBER lze zakoupit v našem salonu od 1.7.2015. Kontaktujte naše kadeřnice a sjednejte si termín návtěvy již nyní.

Vstupte společně s L´Oréal Professionnel do nové éry vlasové péče!