Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Hledáme kolegyni

Do našeho salonu hledáme kadeřnici. Pokud jste vyučena v oboru, máte alespoň roční praxi a pár zákaznic, ozvěte se nám. Nabídneme Vám práci v mladém a perspektivním kolektivu na hlavní pracovní poměr, nebo na živnostenský list a příjemné prostředí moderního kadeřnického salonu.

Pošlete nám svůj živovotopis nebo rovnou zavolejte, e.tým.

Dárkové poukazy

Také my jsme pro vás připravili dárkové poukazy. A jelikož jsou dárkové, tak jsou opravdu připraveny k darování. Neobsahují žádné částky ani zbytečný text. Vše důležité je poznačeno v certifikátu, který obdržíte společně s poukazem a uchováte. Na výši částky nebo na poskytované službě se domluvíme a obdarovaný přichází pouze s poukazem. Poukazy jsou k dispozici na recepci salonu denně od 9:30 do 17:30 hodin. Máte-li zájem, můžeme Vám připravit také poukaz přímo s věnováním nebo Vaší grafikou.

Zastavte se pro Váš dárkový poukaz co nejdříve, e.tým.

Den pro Korunku Luhačovice

Podzimní den pro KORUNKU LUHAČOVICE jsme naplánovali na 29. listopadu 2014. Po celý den jsme se starali o naše zákazníky, kteří se mohli nechat zkrášlit jak v kadeřnictví, tak v našem kosmetickém salonu. K návštěvníkům salonu a tudíž podporovatelům Korunky Luhačovice se zařadila například Pavla Pavlíčková nebo Halka Adamová. Nejen těmto dámám, ale všem ostatním, kteří podpořili dobrou věc návštěvou našeho salonu nebo zakoupením panenky Korunky, moc děkujeme. Celá tržba ze Dne pro Korunku Luhačovice, včetně výnosu z prodeje panenek, bude věnována sdružení KORUNKA LUHAČOVICE.

Děkujeme a nadále podporujeme, e.tým.

Otevřeno!

Je 13. října 2014 a svátek má Renata. Ale dnes neslaví pouze naše šéfka, dnes slavíme všichni. Po dvou měsících práce na stavbě, příprav a všemožného chystání máme konečně otevřeno. Nový salon nesoucí název Salon Emotion je připraven ke zkrášlování vašich vlasů, pleti, rukou a nohou. Bude zde o vás pečovat tým proškolených odborníků, lidí se vzděláním ve svém oboru, tým lidí, který na sobě denně pracuje, aby byl schopen zodpovědět každou otázku a splnit vám veškerá přání spojená s vaší krásou.

Moc se na Vás těšíme, e.tým.