Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Tajemství řady Mythic Oil

Kompletní řada vlasové péče

Mythic Oil představuje kompletní kolekci péče o vlasy Mythic Oil, která je základem také pro tajemný Mytický rituál olejů. Právě vzácné vyživující oleje jsou pojítkem, jež dělá tuto řadu vlasové kosmetiky tak výjimečnou. Kolekce navazuje na starodávné zvyky užívání olejů pro péči o vlasy, tělo a všeobecné zdraví lidského organismu, známé zejména ze zemí Orientu. Značka L'Oréal Professionnel spojila toto tradiční využití olejů s nejmodernější technologií a vytvořila exkluzivní produkty, díky kterým si i dnes budete moci sílu účinků směsi těch nejvýživnějších olejů spolu s nepřekonatelným zážitkem Mytického rituálu olejů. Výjimečnost celé kolekce podtrhuje propracovaný design obalu produktů inspirovaný tekutým zlatem evokující opravdový luxus. Již na první pohled se tedy jedná o skutečné klenoty mezi výrobky vlasové kosmetiky.

Mytický rituál olejů

Tajemný Mytický rituál olejů je jedinečným relaxačním zážitkem, přizpůsobeným na míru potřebám každé ženy. Podle diagnózy vlasu a přání zákaznice je připravena unikátní směs olejů a produktů řady Mythic Oil, které zajistí ty nejlepší a nejpreciznější výsledky. Celý rituál se skládá ze čtyř vzájemně navazujících kroků.

1. KROK OČIŠTĚNÍ

Prvním krokem Mytického rituálu olejů je krok Očištění, během něhož jsou vlasy důkladně očištěny pomocí vyživujícího šamponu s olejovou texturou Mythic Oil. Tento šampon je obohacen o směs legendárního arganového oleje a oleje ze semínek bavlníku.

2. KROK PÉČE

Po kroku Očištění pokračuje krok Péče, v němž se snoubí krémové textury péče nebo masky Mythic Oil s koncentrovanými oleji tak, aby nejlépe vyhovovaly individuálním potřebám každé ženy. Péče i maska Mythic Oil také obsahují arganový olej a olej ze semínek bavlníku, které zajistí jejich vynikající vyživující vlastnosti. Delikátní krémová textura péče Mythic Oil se nejlépe hodí pro jemné vlasy, zatímco bohatá a hustá textura masky je ideální pro vlasy pevné. Podle struktury vlasů se jeden z těchto produktů smísí s jedním z koncentrovaných ryzích olejů – Vyživujícím nebo Ochranným koncentrovaným olejem Mythic Oil.

3. KROK RELAXAČNÍ MASÁŽ

Opravdový zážitek z Mytického rituálu olejů činí Mythic Oil masáž. Ta poskytne dokonalou relaxi, uvolnění napětí a umožní celkový transfer energie. Úplná relaxace zapojuje všechny smysly a pomůže zmírnit negativní dopady na lidské zdraví, které pochází například ze stresu, bolestí hlavy, nespavosti atd. Masáž, zaměřená na hlavu, ramena a šíji, vás příjemně nabudí a učiní z rituálu kompletní zážitek, k němuž se budete chtít vracet.

4. KROK MYTHIC FOUKÁNÍ

Mytický rituál olejů zakončuje Mythic Oil foukání, které ideálně završí vaši návštěvu. Foukání za pomoci oleje Mythic Oil zaručí optimální výsledek díky hloubkové výživě, intenzivnímu lesku a ochraně proti vlhkosti. Zároveň váš účes vydrží déle perfektně upravený, a navíc bude chráněný proti vlhkosti a krepatění.

Novinka - Sève Protectrice

Časté používání přístrojů pro tepelnou úpravu vlasů způsobuje jejich poškození a stres. Vlasy vypadají matně, křehce, suše a jsou nepoddajné. Proto je potřebné je proti poškození teplem před použitím tepelného stylingu nebo žehličky.

Přípravek na vlasy Mythic Oil Sève Protectrice od L’Oréal Professionnel je první termoaktivní olejový krém na vlasy. Olej na vlasy Sève Protectrice umí vlasy chránit proti teplu, kterému jsou vystaveny při žehlení nebo kulmování. Úžasný produkt se inspiroval kosmetickými rituály bájného Orientu a užít si jej můžete nejen při „vlasových rituálech“ v našem salonu, ale také doma. Mythic Oil Sève Protectrice se totiž prodává také jako produkt vlasové péče pro domácí použití.

Řada domácí péče

Esenci Mytického rituálu olejů si můžete odnést i domů s řadou Mythic Oil pro domácí použití. Šampon, péče a maska Mythic Oil svým exkluzivním vzhledem, mimořádnými texturami a výjimečným složením navodí ve vaší koupelně atmosféru Orientu, a navíc zanechají vlasy vyživené, posílené, lesklé a hebké na dotek.

MYTHIC OIL MLÉKO

Luxusní kolekci Mythic Oil doplňuje mléko ve spreji Mythic Oil Mléko pro jemné až normální vlasy, které posiluje, obnovuje a zpevňuje bez zatížení. Velkou výhodou mléka Mythic Oil je výrazně usnadněná aplikace. Propracovaný aplikátor vytvoří z tekutiny lehkou mlhu, jež vlasy vyživí a osvěží naprosto bez zatížení. Mythic Oil Mléko je proto vhodné i pro jemné vlasy. Zároveň je Mythic Oil Mléko i úžasně všestranné. Je možné je použít po umytí jako bezoplachový kondicionér, který dodává vlasům hebkost, lesk a usnadňuje rozčesávání. Při použití před foukáním vlasů jej urychluje, a navíc udrží vlasy hebké a lesklé. Po foukání pak dodá finálnímu účesu hebkost a dlouhotrvající anti-frizz efekt. Navíc obnovuje roztřepené a suché konečky vlasů, takže účes vypadá uhlazeně a zdravě.

MYTHIC OIL

V kolekci nesmí chybět již tradiční a oblíbený Mythic Oil. Tento výjimečný olej vychází z tisícileté tradice orientálních olejů a byl stvořen, aby se stal klenotem mezi produkty a vyplnil sny všech žen i vlasových stylistů. Technologie Mythic Oil je založena na dokonale vyvážené kombinaci olejů a silikonů. Oleje jsou významné antioxidanty, které vyživují a chrání vlasy a dodávají jim lesk a pružnost. Mythic Oil je obohacen o dva oleje krásy, které zajišťují výživu, lesk a ochranu všem typům vlasů.