Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Novinky

Změna adresy.

Renáta Janíková

Nádherný rok plný emocí, Salon Emotion slaví první narozeniny

Již rok, nebo možná teprve rok - záleží na úhlu pohledu - se nechávají zákaznice i zákazníci hýčkat ve zlínském Salonu Emotion. Tam si chodí nejen užít prvotřídní kadeřnické služby, ale také relaxovat, zasmát se a zapomenout na starosti všedního dne. Za rokem existence salonu stojí nepředstavitelně mnoho práce, ale i spousta radosti a úspěchů. O tom všem jsme si povídaly s majitelkou salonu Renatou Flámovou.

Mythický rituál olejů

Tajemný Mytický rituál olejů je jedinečným relaxačním zážitkem, přizpůsobeným na míru potřebám každé ženy. Podle diagnózy vlasu a přání zákaznice je připravena unikátní směs olejů a produktů řady Mythic Oil, které zajistí ty nejlepší a nejpreciznější výsledky. Olej využívá blahodárných účinků avokádového oleje a oleje z jadérek hroznů. Hloubkově vyživuje a usměrňuje vlasy, dodává jim neuvěřitelnou hebkost, lesk a dlouhotrvající ochranu proti vlhkosti.

Mythický rituál olejů si nyní můžete dopřát za pouhých 290,- korun. V této ceně je již zahrnuto mytí, foukaná a závěrečný styling. Za méně než hodinu tak dopřejete svým vlasům exklusivní péči, která je ochrání před nepříznivým počasím.

e.tým

Dárkové poukazy

Také my jsme pro vás připravili dárkové poukazy. A jelikož jsou dárkové, tak jsou opravdu připraveny k darování. Neobsahují žádné částky ani zbytečný text. Vše důležité je poznačeno v certifikátu, který obdržíte společně s poukazem a uchováte. Na výši částky nebo na poskytované službě se domluvíme a obdarovaný přichází pouze s poukazem. Poukazy jsou k dispozici na recepci salonu denně od 9:30 do 17:30 hodin. Máte-li zájem, můžeme Vám připravit také poukaz přímo s věnováním nebo Vaší grafikou.

Zastavte se pro Váš dárkový poukaz co nejdříve, e.tým.

Den pro Korunku Luhačovice

Podzimní den pro KORUNKU LUHAČOVICE jsme naplánovali na 29. listopadu 2014. Po celý den jsme se starali o naše zákazníky, kteří se mohli nechat zkrášlit jak v kadeřnictví, tak v našem kosmetickém salonu. K návštěvníkům salonu a tudíž podporovatelům Korunky Luhačovice se zařadila například Pavla Pavlíčková nebo Halka Adamová. Nejen těmto dámám, ale všem ostatním, kteří podpořili dobrou věc návštěvou našeho salonu nebo zakoupením panenky Korunky, moc děkujeme. Celá tržba ze Dne pro Korunku Luhačovice, včetně výnosu z prodeje panenek, bude věnována sdružení KORUNKA LUHAČOVICE.

Děkujeme a nadále podporujeme, e.tým.

Otevřeno!

Je 13. října 2014 a svátek má Renata. Ale dnes neslaví pouze naše šéfka, dnes slavíme všichni. Po dvou měsících práce na stavbě, příprav a všemožného chystání máme konečně otevřeno. Nový salon nesoucí název Salon Emotion je připraven ke zkrášlování vašich vlasů, pleti, rukou a nohou. Bude zde o vás pečovat tým proškolených odborníků, lidí se vzděláním ve svém oboru, tým lidí, který na sobě denně pracuje, aby byl schopen zodpovědět každou otázku a splnit vám veškerá přání spojená s vaší krásou.

Moc se na Vás těšíme, e.tým.

2016 © Salon Emotion