Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Salon Emotion slaví první narozeniny

Nádherný rok plný emocí, Salon Emotion slaví první narozeniny

Již rok, nebo možná teprve rok - záleží na úhlu pohledu - se nechávají zákaznice i zákazníci hýčkat ve zlínském Salonu Emotion. Tam si chodí nejen užít prvotřídní kadeřnické služby, ale také relaxovat, zasmát se a zapomenout na starosti všedního dne. Za rokem existence salonu stojí nepředstavitelně mnoho práce, ale i spousta radosti a úspěchů. O tom všem jsme si povídaly s majitelkou salonu Renatou Flámovou.

Salon Emotion oslavil první rok své existence. Co pro Tebe tento významný milník znamená? Splnil Tvá očekávání?

Jestli splnil? Určitě ano, ba dokonce předčil! Když jsme před rokem s kolegou salon otevírali, nevěděli jsme, co přijde. Bylo to velmi dobrodružné období. Ale že to půjde tak skvěle, o tom jsme jen v hloubi duše snili. Již během prvního roku se nám podařilo nejen získat stálou, a nutno říci i spokojenou klientelu, ale – a to je často velmi obtížné – také vytvořit dream team. Bez skvělých lidí by totiž sebevětší snaha byla k ničemu.

Salon Emotion ve Zlíně získal letos velmi prestižní titul SALON PREMIUM. Co to znamená?

Jedná se o titul, jenž uděluje L‘Oréal Professionnel svým salonům nabízejícím prvotřídní služby. To znamená nejen nadstandardní péči od dokonale vyškolených kadeřnic, ale také v tomto typu salonu najdete všechny novinky, jež uvádí L‘Oréal Professionnel na trh. A ptáte se, co to pro nás znamená? Pro nás titul SALON PREMIUM představuje velikou čest a obrovský závazek, který slibujeme i nadále nadšeně plnit. Pro naše zákazníky je pak označení SALON PREMIUM záruka toho, že jsou u nás skutečně v těch nejlepších rukou. Na Zlínsku jsme obdrželi tento titul jako jediní…

Hovořila jste o novinkách, prozraďte nám, co je ve světě L‘Oréal Professionnel právě aktuální?

Poslední novinkou, s jejíž patentovanou recepturou sklízí L‘Oréal Professionnel úspěch u zákaznic na celém světě, je PRO|FIBER. Jedná se o skutečně exkluzivní řadu produktů, které dokáží dlouhodobě rekonstruovat vlas, a to s okamžitým efektem. Zní to jako sci-fi, a ono to vlastně taky trochu sci-fi je. Díky využití unikátní technologie jsou vlasy bez nadsázky jako znovuzrozené. Přála bych Vám vidět výraz zákaznic, když si po aplikaci Pro|Fiberu sáhnou na vlasy. Jejich nadšení, mnohokrát až dojetí, nás nepřestává bavit.

Často zmiňuješ svůj tým, bylo těžké sehnat ty správné lidi?

Nechci se chlubit, ale náš salon má full stav. To považuji za veliký úspěch a v současné době téměř za zázrak (smích). Jedna věc je sehnat skvělé kadeřnice, které budou naprosté profesionálky. Je však nezbytné, aby byly také příjemné a kamarádské, abychom se tu spolu cítily dobře. Pracovní vztahy se totiž velmi silně podepisují na atmosféře celého salonu. Naše zákaznice říkají, že se u nás cítí jako u kamarádky v obýváku. A to je přesně ono. Jsem proto na svůj tým velmi hrdá.

Tak to je jistě pravda, někdy si připadá člověk v provozovnách různého druhu spíše jako vetřelec, než jako klient…

Ano, myslím, že jste to specifikovala velmi výstižně. My ale takto pracovat nechceme… Své povolání jsme si vybraly dobrovolně, máme ho rády a myslím, že to poznáte již při první návštěvě. Baví nás si s klientem povídat, zjistit, jak žije a co ho zajímá. Účes by měl odpovídat životnímu stylu i osobnosti. A protože je každý člověk od přírody jiný, naše práce není a nikdy nebude rutina. To samo je už přece ohromný benefit! L‘Oréal Professionnel navíc neustále vyvíjí nové a nové fantastické produkty, takže se neustále učíme a vzděláváme.

V květnu jste se ve Zlíně, v rámci 55. Zlín Film Festivalu, zkusily „dotknout hvězd“. Jaké to bylo?

Jistě bylo příjemné setkat se s tolika slavnými lidmi osobně, s řadou z nich, zejména těch zahraničních, jsme se viděly asi poprvé a naposledy v životě. Ale co se týká práce, vlasy hvězd vyžadují naprosto stejnou péči, jako vlasy běžných zákazníků. Počáteční nervozita z výjimečných setkání se proto rozplynula okamžitě, jakmile usedly do křesla. V tomto prostoru se stírá rozdíl mezi celebritou a ostatními klienty – používají se úplně stejné postupy. L‘Oréal Professionnel je úžasný v tom, že jeho produkty dokáží uspokojit každé vlasy – ať už jsou slavné, nebo ne.

29. září 2015 Šárka Slaměnová

2016 © Salon Emotion