Menu

Get Your Dream Hair

Best stylist, best place - come on, we are here to help you get your best hair! Seriously, this is a website template for hairdressers - enjoy!

Menu

Beauty Day

Beauty Day je určen všem dívkám a ženám, které chtějí udělat rychlou změnu svého vzhledu. Ale nemějte obavy, Beauty Day není hon za extravagancí či za co nejrazantnější změnou. Neděláme proměny, nejde nám o "wau efekt". Naším cílem je najít spolu s vámi cestu k účesu, který vám nejen padne, ale bude pro vás s ohledem na práci, koníčky a časovou náročnost snadno udržovatelný.

Jak to probíhá? Začínáme tím nejdůležitějším – analýzou. A to nejen analýzou vlasů, zeptáme se vás na způsob úpravy, používanou kosmetiku, na čas, který můžete péči o vlasy obětovat, a vůbec na vše, co se vašeho účesu týká. Vybereme barvu, probereme délku výsledného střihu a jeho styl. Poté přichází na řadu šikovné ruce kadeřnice. Také vizážistka s vámi probere styl péče o pleť a v rámci pleťového poradenství doporučí, jak o pleť pečovat a jak ji udržovat svěží. Při líčení vám doporučí vhodné barvy a styly. Pak se do práce pustí fotograf. Vlastně se s ním setkáte hned na samém začátku, neboť je nutné zaznamenat nejen výsledek, ale také původní vzhled. S fotografem absolvujete focení buď v exteriérech, nebo v ateliéru, vše zaleží na počasí a domluvě. Výsledkem je sada profesionálních fotografií, které dostanete na památku svého Beauty Day.

Cena služby na dotaz

Emotion Day

Emotion Day - den spojení krásy a emocí. Tato nabídka je určena ženám, které si chtějí udělat den opravdu jen a jen pro sebe. Den, kdy se zcela odevzdají do péče odbornic na krásu. A když říkáme den, myslíme tím opravdu celý den. Neboť své síly spojí nejen kadeřnice s vizážistkou, ale zákaznice si dopřeje rovněž péči kosmetičky, manikérky a pedikérky. Emotion Day je také vhodným dárkem, dárkový poukaz připraví náš grafik přesně na míru, včetně osobního věnování.

Na co se můžete těšit? Emotion Day začíná konzultací, analýzou vašich přání a potřeb. Od našich šikovných kadeřnic se vám dostane kompletní péče, dle domluvy v rámci konzultace vlasy nabarvíme či promelírujeme, dle požadavku ostříháme. Dále si užijete nepřekonatelnou masáž vlasové pokožky. A to vše s kvalitní péčí ve formě přípravků L'Oréal Professionnel. Po závěrečném stylingu následuje poradenství k péči a úpravě vlasů doma. V kosmetice začínáme mokrou pedikúrou s ošetřením vašich chodidel, poté přikročíme k hýčkání vašich rukou včetně aplikace Rock Lack. To nejlepší z našeho kosmetického salonu nabídne kompletní ošetření pleti včetně masáže obličeje a dekoltu. Následuje závěrečný make-up doplněný o tipy a rady jak ve výběru barev, tak stylu líčení. Na přání je možno domluvit i služby fotografa.

Cena služby na dotaz

Photo Day

Photo Day – den s naším fotografem. Každá žena je krásná, někdy je však třeba pomoci její krásu objevit. A od toho jsme tady my, nadšené kadeřnice, vizážistky, kosmetičky… a také profesionální fotograf. Ten zvěční váš půvab v podobě fotografií, které vám pak poslouží jako nádherná vzpomínka nebo jako originální dárek pro někoho blízkého.

Fotografování jako zábava. Přesně v tomto duchu celý Photo Day probíhá. Náš tým vás připraví buď v našem salonu, ateliéru, či na jiném, vámi zvoleném místě fotografování. Nachystáme účes, uděláme photo make-up. Zůstáváme s vámi po celou dobu fotografování pro případné korekce. Po změně stylingu opět upravíme účes i vizáž tak, aby vše dokonale ladilo. V ceně služby je sada fotografií, digitálně retušovaných, předaných jak na CD, tak i v tištěné podobě.

Cena služby včetně fotografa na dotaz

e.tým